Avrupa ilaçlama uzman ve deneyimli ekibi, alanında uzmanlaşmış ziraat mühendisleri ve profesyonel müşteri temsilcileri ile uzun yıllardır halk sağlığını gözeten yaklaşımıyla haşere böcek ve kemirgenlere karşı etkin biçimde mücadelesini sürdüren bir ilaçlama şirketidir. Her bir böcek ve haşere türüne özel geliştirdiği ilaçları ve ilaçlama yöntemleri Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan Avrupa İlaçlama, İstanbul’da tüm ilçe ve semtlerde hizmet vermektedir.

KALİTE ÖNCELİĞİMİZ

Faaliyetlerine başladığı ilk günden bu yana kalitede öncelik ilkesinden bir an olsun taviz vermeyen Avrupa ilaçlama, bu kaliteyi sadece yaptığı işte değil, birlikte çalıştığı ekibinde de sağlamış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Müşteri memnuniyetini, attığı her adımda ilk sıraya taşıyan şirketimiz, gerçekleştirdiği her böcek ilaçlama işleminde garantili ve kaliteli sonuç sunmaktadır. Köklü bir şirket olmanın getirdiği bilgi, tecrübe ve uzmanlığı iş prensibine yansıtan Avrupa İlaçlama, insan ve halk sağlığını her daim korumak bilinciyle zararlı canlılara karşı savaş açmış bir kurumdur.

GARANTİLİ HİZMET

Gerek kullandığı böcek ilaçları gerek ise ilaçlama teknikleri ile Sağlık Bakanlığı tarafından onay alan şirketimiz, doğru zamanda doğru ilaç ve teknikle doğru müdahale sağlayarak, garantili hizmet ve sağlıklı sonuç sunmaktadır. Eğitimli ve uzman kadrosu ile ilk günden bugüne, başarılı sayısız çalışmaya imza atan Avrupa ilaçlama, olası bir olumsuz sonuçta müşteri desteği sunarak, sağlıklı mekânlar yaratana kadar çalışmasını sürdürmenin de garantisini vermektedir. Uygulamalarında yasal ve insan sağlığına olumsuz hiçbir etkisi bulunmayan ilaçları kullanan şirketimiz, profesyonel ilaçlama personelleri ile sizlere böcek haşere ve kemirgen sorununa garantili çözüm sunmaktadır.

ŞUBELERİMİZ 

Avrupa İlaçlama şirketi olarak bizler, başta İstanbul’un tüm ilçelerinde ve semtlerinde haşere ilaçlama faaliyeti sürdürmektedir. Avrupa ve Anadolu Yakalarında, uzman kadrosu ile günün istenilen saatinde haftanın 7 günü böcek ilaçlaması yapan şirketimiz en kaliteli ilaçları ve profesyonel ilaçlama ekibi ile hizmetinizdedir. Firmamız, son teknoloji ilaçlama yöntemleri ve ekipmanlarımızla tüm yaşam alanlarında aynı kalitede ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

İLAÇLAMA KADROMUZ

Şirketimizde görev alan tüm personelimiz, kendi alanında tecrübeli, eğitimli ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır. Her biri kendi alanında uzman ziraat mühendislerimiz, her bir haşere böcek ve kemirgene özel geliştirdiği ve insan sağlığına olumsuz etkisi olmayan ilaçları üreterek sizlerin sağlığını korumaktadır. Müşteri memnuniyetini benimsemiş ve sektörde uzun yıllar deneyim kazanmış olan çağrı merkezi elemanlarımız, müşterinin beklentilerine en hızlı ve en güvenilir şekilde yanıt vermekte, saygılı yaklaşımdan bir an olsun uzaklaşmadan hizmet etmektedir. Yine ilaçlama konusunda eğitimli ve belgeli böcek ilaçlama personellerimiz de siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli ve garantili ilaçlama uygulamalarının gerçekleştirilmesinde büyük bir özveri ile çalışmaktadır.

İLAÇLAMA FİYATLARIMIZ

Avrupa ilaçlama şirketi, insan ve toplu sağlığının korunmasında ve sağlıklı yaşam alanlarının oluşmasında etkin bir görev üstlenerek, yaşanılan böceklenme sorununa karşın her kesime hitap edebilme anlamında oldukça ekonomik hizmet sunmaktadır. Fiyatlarında mesafe farkı gözetmeksizin İstanbul’un en ücra köşesine bile aynı taban fiyat uygulamasını sunan firmamız, zararlı böcek ve haşerelere karşı hızlı bir biçimde müdahale etmektedir. Ev, işyeri, bahçe, imalathane, ofis, okul gibi açık ve kapalı alanlarda böceklere karşı ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, mekânda bulunan böcek yoğunluğu, kullanılacak ilacın türü, mekânın büyüklüğü ve yapılacak ilaçlama tekniğine göre uygun bir fiyat belirterek sizlere sunmaktadır.

İLAÇLAMA YÖNTEMLERİMİZ

Tüm böcek ilaçlama teknikleri için modern ve son teknoloji ekipmanlarla uygulama yapan firmamız, her bir böcek, haşere ve kemirgen türüne göre farklı ilaçlama yöntemleri kullanmaktadır. Sıvı ilaçlama (kokulu ve kokusuz ilaçlama) Jel ilaçlama ve fare istasyonları teknikleri ile tüm zararlı canlılara karşı savaş açan firmamızın bu teknikleri de Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı TSE belgeli tekniklerdir.

ULAŞILABİLİR OLMAK

Avrupa İlaçlama şirketimizin önceliği, kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve ulaşılabilirliktir. Şeffaflığı ön planda tutarak müşterilerimizden gelen her türlü talep, şikâyet ve bilgi isteğine anında dönüş yapan şirketimiz, haftanın her günü günün istediğiniz saati sizlere hizmet getirmektedir. Çağrı Merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız tüm görüşmelerin size memnuniyet vereceğini garanti ediyoruz. Yaşam alanlarınızda meydana gelen böceklenme sorununa bize ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede müdahale ederek, size yeniden sağlıklı alanlar ve sağlıklı bir yaşam sunmanın keyfini gelin Avrupa İlaçlama ile birlikte yaşayın.